Czym jest PwM?


Opis projektu
Projekt poświęcony roli, jaką w mediacji ma do spełnienia profesjonalny pełnomocnik. Adresatami projektu są radcowie prawni, adwokaci, aplikanci wspomnianych zawodów oraz studenci prawa. Projekt Prawnik w mediacji realizuje specjalistyczne szkolenia z zakresu roli mediacji w pracy prawnika, zarządzania konfliktem oraz reprezentowania stron sporu w mediacjach i w negocjacjach.

Elementy projektu
Obecnie (szkolenia, seminaria, blog, grupa Linkedin, fanpage facebook, profil na Issuu, Twitter),
W planach (kanał na YouTube, e-booki, webinars, cykliczne spotkania)

Cel
Poprzez inicjatywy wdrażane w ramach projektu zamierzamy umożliwić mediatorom i profesjonalnym pełnomocnikom dzielenie się wiedzą i doświadczeniami na temat tego, jak korzystać z mediacji, co ma przyczynić się do jej szerszego stosowania.

Czego dowiesz się śledząc nasz projekt?
Dowiesz się, w jaki sposób prawnicy mogą wykorzystać mediację z korzyścią dla siebie i swoich klientów, a także co i jak robić i czego nie robić, aby mediacja zakończyła się sukcesem dla Twojego klienta.
Uzyskasz praktyczne wskazówki dotyczące kształtowania wynagrodzenia za udział pełnomocnika w mediacji.

Projekt promuje zatem proaktywne podejście do kwestii zarządzania konfliktem klienta wśród polskich prawników - stara się udzielić odpowiedzi na konkretne pytania, które mogą doprowadzić do częstszego wykorzystywania mediacji przez prawników w ich codziennej pracy, a nie jedynie kwestionuje status quo.

Jeśli spodobała Ci się tematyka tego projektu, poinformuj swoich znajomych (adwokatów, radców prawnych, aplikantów i studentów prawa) o jego istnieniu. Dziękujemy i zapraszamy do lektury oraz aktywnego korzystania z wszelkich inicjatyw, jakie staną się częścią projektu!

O projekcie "Prawnik w mediacji" w mediach

Blog partnerski:Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...