Spotkanie Team UW ICC 2013


Inwestujemy w młodych ludzi, ponieważ wiemy, że rynek prawniczy jutra to właśnie młodzi ludzie - ci którzy teraz są na studiach, na aplikacji i niedługo po niej. Kto, jak nie oni, ma zdecydować o przyszłości mediacji w Polsce? Nie patrzymy wyłącznie na rynek tu i teraz – patrzymy na niego w perspektywie nadchodzących lat i zmian, jakie się dokonają. My postanowiliśmy zadbać o tę zmianę i konsekwentnie tego dokonamy, a młodzi ludzie nam w tym pomogą.

Tu na spotkaniu z uczestnikami tegorocznej edycji prestiżowego konkursu mediacji gospodarczej w Paryżu (ICC International Commercial Mediation Competition) zorganizowanym wspólnie przez Prawnik w mediacji i Koło Naukowe Mediacji i Negocjacji. 

Drużyna Uniwersytetu Warszawskiego (w składzie: Karolina Alama-Osmólska, Jakub Barański, Anna Rak, trener: Katarzyna Sawicka) dotarła aż do ćwierćfinału, co jest najlepszym wynikiem Uniwersytetu Warszawskiego w całej historii konkursu ICC. Na zdjęciach zabrakło Karoliny Alama-Osmólskiej, która niestety akurat w tym czasie się rozchorowała.

Kto robi tak genialne zdjęcia? Fotograf: Michał Dąbrowski

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...