Twórcy projektu

Łukasz Łaniecki
wyślij e-mail
tel. +48 88 33 88 408
View Lukasz Laniecki's profile on LinkedIn

Łukasz to pasjonat pozasądowych metod rozwiązywania sporów. Swoją pasją potrafi szybko zarazić innych. Fascynuje go zjawisko konfliktu i metody zarządzania nim, jak również proces negocjacji i mediacji.

To w jego głowie zrodził się pomysł stworzenia projektu Prawnik w mediacji, który nie ma odpowiednika nawet w krajach, w których stosowanie pozasądowych metod rozwiązywania sporów jest znacznie bardziej rozwinięte niż w Polsce.

Hołduje maksymom „Nie gadaj. Zrób!” oraz „Otaczaj się ludźmi lepszymi od siebie.” - pomysł wdrożył w życie w ciągu niecałego miesiąca i błyskawicznie zjednał sobie wiernych orędowników projektu w środowisku prawniczym, a jego pasja i zaangażowanie sprawiły, że w projekt zaangażowali się kolejni pasjonaci.

Dyplomowany mediator i negocjator z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w zakresie sporów sądowych i pozasądowych. Aplikację radcowską ukończył w 2010 r. Oprócz rocznych studiów z zakresu negocjacji i mediacji na Uczelni Łazarskiego brał udział w seminariach oraz warsztatach mediacyjnych i negocjacyjnych w kraju i za granicą.
Obecnie pełni rolę mediatora, negocjatora, trenera i konsultanta w zakresie zarządzania konfliktem, prowadzenia sporów i negocjacji.

Ogólnie o mediacji, negocjacjach i zarządzaniu konfliktem pisze z pasji na blogu Pozasądowe Rozwiązywanie Sporów. Jego wypowiedzi i artykuły dotyczące konfliktu, mediacji i negocjacji często ukazują się na łamach internetowych serwisów prawniczych.

Michał Ryszard Wysocki
wyślij e-mail
tel. +48 505 015 545
www
View Lukasz Laniecki's profile on LinkedIn

Na pierwszym miejscu, mediator, na drugim, asesor notarialny – kolejność, z uwagi na fascynację mediacją, oczywiście nieprzypadkowa.

Zafascynowany ideą mediacji, którą najchętniej stosuje w sporach korporacyjnych, związanych z rynkiem nieruchomości oraz w konfliktach w sprawach medycznych.

W 2012 roku ukończył aplikację notarialną. Stały mediator sądowy wpisany na listę Prezesa Sądu Okręgowego w Gdańsku.

Cykl artykułów nt. mediacji jego autorstwa ukazuje się na łamach internetowego Magazynu dla Prawników MIDA. Częsty i ceniony prelegent podczas konferencji i innych wydarzeń związanych z propagowaniem alternatywnych metod rozwiązywania sporów.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...